Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cobra - Shoqnia

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
...........................................................
Qe o hawera erdhi kolera
Veq per do repera tash i hupi vlera
Nuk tshaj kot o ty armik
Je tu fol shum veq dreqin plaq
Po thojn qe jom rrugaq po sjom se kurr nrrug srri
Po thojn ndaq .............................
Po une jam 1-sh n'Shqipri
Zdi qa doni dyshoni thoni vllavi jem Loni
Qa doni thoni se ket muzika padyshim mund ta ngoni
Si ma urren muziken kur me qef e ndegjoni
Hajde me dal mfal kaj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)