Cadox - Po Vje (Intro)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Rep:1
hapni vesht ngone profin
po e di qe gjinja lofin
ky o po paralajmrim
per album qe ti e din
pakica than ska me bo
taguel mec mos lsho zo (shhhhht)
tkom kallxu qe un e boj
po e boj se kom pervoj
as 1 her nuk jom gut
qa kom thon e kom bo sigurt
sikur diten edhe naten
ton e din jav kalli daten
keep it this fillit mi
kjo o dhurat per ket vit ri
plot surpriza ki me ni
a tkom thon qe me ren ti bi
19 kang secila o hit
thnx bro X-One Beat
mun me mar free e ki
jo per lek une se bi
ka per jeet ka dashni
ka per club qe tshtin me kcy
ka gansta qe t'shtin me thy
tona senet nqet album i ki
se boj me inati po me qef
une per ty po po jom shef
mir um njef kur um shef
rri para meje mos u mshef
qartu ti kallne ton
hiq mos vet a bon as bon
Cadox jom temen e boj
qka ta thom ta deshmoj

Ref:
albumi po vjen mun me mar e mengu
tona i ki fre ski ne voj me pagu
e bona per ty per ata qe mu um dojn
e bona me kallxu qe jo sun um rrxojn

Intro:

sje si une tona me ti dhon
jom i shpejt nuk mun men zon
n'zonen tem ka rrespekt
madamfucka jom i pa prekt
a po do ma shum tona n'cak
per hip hop kush osht kapak
rrak tak tak qilet dera
per shendetje o havera
albumu po vjen a jeni gati
senev tmija si del afati
kush e pat ku e kapi
po po po un jom infrakti
sum ik takti se biten errehi
vi me ren hitat i njehi
jom i moqmi nuk ndryshoj
vet e bi e vet e prodhoj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)