Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Bakija - Binte Shiu Pika Pika

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
BINTE SHIU PIKA PIKA BESOJ NKE ME BASH E IKA BINTE SHIU MO PIKA PIKA BESOJ NE BASH IKA DY BESOJ DE BESOJ C DID CE TO MARTOVA TO BESO MO TE BESOVA TE DLIEN CKE MARTOVA

IK E KE MORE DHE KUR SA BEH BABA TTA FET IK E KEM BER DHE KUR JA BE BABA DHE JA BEH NUSE JE DJALI QE BUZE TA MALLI O JE BEH NUSE E DJALI CKE PO KA MALLI

IK TE VE NE KUR BEHET NENE JAS BES IK TJE MOJ E MELE KUSH JA PER NENE SA PER VET KUSH E DO KUR TA TO BE MARTOJ JE TI KUSH I TOJ KUZHDIN TE BEH MARTOVOOO
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)