Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Bujupi - Want U Now

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
REF :
Can u believe me when i say
I want u now..now..now (2x)

ARDIAN:
I love the way you dance
the way u make me feel baby
once in the lifetime chance
I know this is for real baby
I love that way
ur body is shining in the sun,in the sun,
in the sun,sun,sun,sun
come in the party
we wanna have some fun,some fun,
have some fun,fun,fun,fun,
ehi la,la,lej
I see u watchin' me
I see u want to me
lose the time, and come with me
feel like la,la,la
I show u what I got
I'll take u to my world, yeah
I'll take u to my world
Oh yeah, want to be yours today, tonight
on my life

REF :
Can u believe me when i say
I want u now..now..now

TONY T :
.....
I believe in u

REF :
Can u believe me when i say
I want u now..now..now (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)