Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afërdita Dreshaj - Superstar

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
REF:
A po don me ta zan venin
me ta nxan renin
lej let folin
se mat mirt gjith i permenin
x2
yeah yeah yeah oh oh oh hot like fire (2x)

jo nuk ki qka bon
jo nuk ki qka thu
mundohesh ti mem nxan
ski shans mu afru

wait, who are you? haha

I know you love it,love it,love it when I pass by
You know,you know,you know
I'm worlwide worldwide
Superstar

Lumi B:
Lumi, non stop nTV edhe nRadio
thirrum Lum DiCaprio
Girl you'r hot yo
tjerat shum larg jon
amo mu mki nkra
kur sje knej
folim en skype
krejt kqyrin kur dalim bashk
let kqyrin who gives the fuck
hajt hajt qoj durt nalt
shake dat bonjau bajat
5 shishe derdhen en club
yeahh all eyes on us
thash hajt qoj durt nalt
yeahh dridhe me bass
5 shishe derdhen en club
yeah all eyes on us

Aferdita
yeahh
I know you love it,love it,love it when i pass by
You know,you know,you know
I'm worldwide worldwide
Superstar

x2

im hot like fire hot
i'm hot like fire fire
i'm hot life fire fire
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)