Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Irini Qirjako - N'ato Male Mbi Sopot

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Çobani me krrab ne dore
Rruan tufat me kembore x2

Ref...x2
N'ato male mbi Sopot
Trendelin e bari plot

N'ato male plot me bore
Rruan tufat ky çobani x2

O çoban

He mor hooo

Si ja kalove behar
Sa qingja sivjet ke marr

Te gjitha ???
Zyshka bejka dhe kaleshka jan

Ref...x2
N'ato male mbi Sopot
Trendelin e bari plot
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)