Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adea Pula - Afrikani Tungare

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
a a a afrika ka qene nje vend i persosur per per mua atje kane lindur miqte tane te dashur kafshet si macet qeni gjirafa e plot te tjere

a a a aafrika vendi me i persosur per mua atje kane linedur kafshet kafshet

une i dua kafshet shum prandaj i adhuroj shum dhe kam deshire te jetojne shum mire

aa a a afrikani tungare eshte nje njeri shume i persosur per ti ruajtur kafshet nga grabiqaret
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)