Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vajzat Nga Kosova - Bismilahi Me Ja Nis

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
o bismilahe oo me per me ja nis(2x)
o me knu nusen e ali zotnis ee(2x)

o bismilahe o me ja fillue(2x)
o motrat vllaun o dojn me martue(2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)