Gena - Derdha Lotët

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2X
I DERDHA LOTET UN PER ATE
E MBYLLA ZEMREN UN PERGJITHKE
E NGRITA GOTEN VETEM PER TY
E FIKA DRITEN MOS VIJE TI
DUART I ZGJATA TE PREKJA TY
NE ENDERR ISHA JO SERDHE TI
ME SHPIRT PO THRRAS
ZEMER KU JE
PORTEN E HAPUR UN DO TA LE
REF:2X
NJE LULE VYSHKET KUR SHIU NUK E LAG
NJE ZEMER VDES KUR DASHURI JO SKA
KJO VJESHT PO IKEN DHE DIMRI DO TE VIJ
POR JO PA TY.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)