Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drenusha Latifi - Oxygen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(Liridoni 2x:)
Adrenalina rritet afër kur të kam
me ty dua të jam ne çdo çast
oksigjeni im për mua ti je
sa herë marr frymë unë ty të ndiej

(Drenusha Latifi 2x:)
Ti më jep frymë sa herë te kam pranë
oksigjen zemër ty të kam
nuk dua ta di tjerët çfarë thanë
jemi ne të dy dhe askush s'na ndan

(Liridoni 2x:)
Adrenalina rritet afër kur të kam
me ty dua të jam ne çdo çast
oksigjeni im për mua ti je
sa herë marr frymë unë ty të ndiej

(Drenusha Latifi 2x:)
Ti më jep frymë sa herë te kam pranë
oksigjen zemër ty të kam
nuk dua ta di tjerët çfarë thanë
jemi ne të dy dhe askush s'na ndan

(Liridoni 2x:)
Adrenalina rritet afër kur të kam
me ty dua të jam ne çdo çast
oksigjeni im për mua ti je
sa herë marr frymë unë ty të ndiej
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)