Më mbaj mend (për 1 muaj)

B-Genius - Babygirl & Gangstaboo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[B Genius:]
Po du me t'thirr Baby Girl e ti mu gangsta boy
t'boj mu ni shum nalt vec kallxom a po vjen me mu
mu ke bo si tatu
o sa shum te du e sma nin ca thojn
tjerat sun bojn si ti edhe pse stilin ta kuptojn naaa
parameno qysh dukem na naaaaa kur tjert na shohin
naa naaaaaa
hajde kapma doren naa ti je princesh po te un e ki kuroren

[B-Genius REF X1:]
per neve krejt folin edhe ata qe na kan inati
edhe prap le t'folin e po k shtu e deshti fati
mos vono me shum po hajde te un
po du me kon i pari
e lej le t'folin ata qe na kan inatin

[Enca:]
se je i vetmi qe du me kon me mu gangstabuu
babygirl do me therret vec ai qe do ta du
sikur tatu tu kom bo yehh yehhh
duhet shum koh e gjithqka me bo
nese prej meje e pret nje PO naa naaa
une e di qysh dokum na naaa naaa
e di qysh tjert na shohin naa naaaa
do ta zgjati doren naaa
me ty jom princesh t'lutem ti ma ver kuroren

[Enca & B-genius REF X2:]
per neve krejt folin edhe ata qe na kan inati
edhe prap le t'folin e po k shtu e deshti fati
mos vono me shum po hajde te un
po du me kon i pari
e lej le t'folin ato qe na kan inatin
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)