Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhenty - Tek Ty Gjej Vetveten

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
P1:
Xhenty :
Mendo te lutem,,,shiko ti drejt meje
Tek une vetveten gjeje edhe dashurine ushqeje.
Besoj qenien qe adhuroj
Shpirti do te doje derisa mo mos te jetoje.
Shikimi jot i embel akoma me kujtohet,dhe premtimet e tua jo kurre kurre nuk mund te harrohen.
Te tjeret e percan dashurine kuptimplote
Njerez mizore sa te pashpirte paska kjo bote.

Ref:

Juela :
Mrekullia e krejt botes se jo si ti nuk gjen eee
Tek ty gjej vetveten, kte kenge zemra ta rrefen.
Me shiko me vemendje drejt e thelle ne sy
Do e kuptosh me zemer se me ty kam rene ne dashuri.

P2

Anxhela :
Degjo zemer un ty te mendoj besom edhe ne gjum ty te enderroj, por fjalet qe degjoj nga tjeret nuk mundem dot ti duroj.
Mos mendo qe ste dua apo dicka lidhje me kte, une te adhuroj per ate cka ti e ke.
Buzeqeshja jote mbulesa e zemres time ato sy mahnites thesar i botes time.
Por gjithcka do ta ndryshoj e me ty do rikthehem ti anashkalojme thashethemet se tek ty un gjej vetveten.

Ref:

Juela :
Mrekullia e krejt botes se jo si ti nuk gjen eee
Tek ty gjej vetveten, kte kenge zemra ta rrefen.
Me shiko me vemendje drejt e thelle ne sy
Do e kuptosh me zemer se me ty kam rene ne dashuri. (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)