Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Gigolli - Ka Thene Vellau Jone

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ka than vllau jon o jam i pasun,o nuk martona pa ba dasem,o nuk baj dasem pa tupana o se i ri ma nuk bana

Ka than vllau jon o jam i rije,o nuk martona pa shoqnije,o nuk baj dasem pa jarana ,o se i ri ma nuk bana
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)