Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burak & Grupi Fama - Pervjetori

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
DIKUR BASHKE E SOT TE HUAJ
PERVJETORIN NDARES E KA LOJ
DIKUR FESTE E SOT PO VUAJME
ATA QE NANE DAJNE I MALLKOJ

RRUGA U BE SHTEPUA IME
PO JETOJ ME LOT NE SY
QKA NA BANE O ZEMRA IME
MORREN NE QAFE DY JETE NJE DASHURI
FATIN E ZI E PASKAM UNE E PASKE TI
LOTET NE SY DO TE NA SHOQEROJNE NE VETMI

JETE SA ME KE LENDU PASKE QENE PER KREJTE E ASNIHER PER MU JETE SA ME KE LENDU PASKE QENE PER KREJTE E ASNIHER PER MU ATA SHPIRTA MOS U GEZOFSHIN ATA QE SHUAN LUMTURINE SA TE SHKRETA MALL U GZOFSHIN I PERCJELL AJO JETE MALLKIMI IM TJETER PERVJETOR MOS PRITFSHA ME MIRE TE KISHA VDEKU SOT PERVEQ TEJE TJETER S KISHA MERRMA SHPIRTIN TIM I MADHI ZOT FATIN E ZI E PASKAM UNE E PASKE TI LOTEN NE SY DO TE NA SHOQEROJNE NE VETMI JETE SA ME KE LENDU PASKE QENE PER KREJTE E ASNIHER PER MU JETE SA ME KE LENDU PASKE QENE PER KREJTE E ASNIHE PER MU
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)