Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala, Valbona Spahiu & Elona Leka - Potpuri 1 Gezuar 2015

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Elona: Hajdi qika u ba gati vishnu mir e banu gati me hyp sonte n'tavolina me dridh belin mir po dina 2x(sapo dina) Daimi:Luje doren dridhe belin me taka t'nalta sonte i del flaka 2x Elona:Atmosfera ne maximun se ky ritem na nxen shum djem e qika karshi karshi njoni-tjetrit ja bojn me sy 2x Daimi:Luje doren dridhe belin me taka te nalta sonte i del flaka 2x Valbona:Tash ja nisi tallava e po knoj me hater me ket stil o shpirti jem ta baj 8 me 4 me ket ritem kallet krejt e bahet sefaja ta baj zemren veq per mu ja nis sevdaja me ket ritem kallet krejt e bahet sefaja ta baj zemren veq per mu ja nis sefajaa Daimi:Tash ja nisi tallava epo knoj me hater me ket stil o shpirti jem ta baj 8 me 4 me ket ritem kallet krejt e bahet sefaja ta baj zemren veq per mu eja nis sevdaja me ket ritem kallet krejt e bahet sefaja ta baj zemren veq per mu ja nis sefajaa ....Kajde defit tash jom hi edhe tash jom hiee me knu kang me qifteli ohh rraman qifteliee o me knu kang me qifteli me def me sharkie me def me sharkie edhe lulja jeme sa e bardhe koke sa e bardhe koke kur ti mos e vrafshe oo o i madhi zote aah moj madhi zotee offf offof off aman aman off knon sonte ini gjith zonjavalbona hajde po ju knon elona o e rrok def o hajde sonte ini gjith zojna a off me rramanin oof daim lala shok bani krejt gabel jav bonaa o knoj me prishtinen o hajde tash shaban vizioni i knova nga tirona kshtu ja ka zanatt o edhe daim lala of mka marr malli shok malli koka kolles tash po knon daim lala me ni cep te botes o ju ka borxh daim lala se nuk je harrova off hi n'prishtin o sonte per vizionin e kalla oo hajt rrahmani jem ni gazep pa ty shok se dojna qashtu qysh e dojna
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)