Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kobra aka Helmusi - Ajo Po Don

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kobra
....................................................
Hello nihen taket dhipi po dridhet si mi dit taktet
Deshmitar i ngjarjes i ngris aktet
Buja avokat shoqja jote matet
Banesa osht e madhe lirisht ngjehi katet
Nalt osht dhoma ku bashkohen fatet
Si mu kon fajdegji lezeti zgatet
Rabi osht magji per qata truni luhatet
Whoo whoo truni luhatet
Whoo whoo truni pershtatet
Bytha jote si me pas emrin kim
Shtrati jon si me pas emrin krim
1 2 ppp policija 1 2 ppp policia
Reperat i ha kulsheder beefin ja prej si fleger
Jeni bo shum thupra t'kalbta un jom shtylla plot heker
Rruga jeme plot veper e ju plot rrena t'gata
Si nxen mi mat me meter ju jeni konzerva t'thata
....................................................

HEJ HEJ U KRY REPTURA

Buja
....................................................
Ajo don love po don veq mi bashku shpirtat
Un i dha love n'pik t'territ ja nali dritat
Ja shkymi qirat hulumtoj n'tona birat
N'trup i paska tana tmirat edhe ja plotsoj deshirat
E nese osht gati per sex at'her e bojna perfect
E nese don mu knaq hala at'her te club'i direkt
E omel o si sherbet e kisha hanger komplet
E kur o fjala per rep n'kry e kom pak ni defekt
....................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)