Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dona Spahiu - Pishman

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
sa her tkan sha.
aq her un kam qa
mkan renu me fjal
n'zemer me kan vra

sa her tkan sha.
aq her un kam qa
mkan renu me fjal
n'zemer me kan vra

me kan than me ty me u nda
me kan than me ty mos me u pa
mi kan than 1000fjal per ty
largohu nga aj se nuk osht per ty

me kan than me ty me u nda
me kan than me ty mos me u pa
mi kan than 1000fjal per ty
largohu nga aj se nuk osht per ty

e tash jam pishma
qe askan se kan ngu
mua me ndan me ti
kejt bota osht mundu

e tash jam pishma
qe askan se kan ngu
dhe ne fund jam bind
qe ti sishe per muuu

sa lujtet mi banj
vec un ti met lan
por asnjeri skan mujt
prej teje mem nda

sa lujtet mi banj
vec un ti met lan
por asnjeri ska munj
prej teje tme ndaj

me kan than me ty me u nda
me kan than me ty mos me u pa
mi kan than 1000fjal per ty
largohu nga aj se nuk osht per ty

me kan than me ty me u nda
me kan than me ty mos me u pa
mi kan than 1000fjal per ty
largohu nga aj se nuk osht per ty

e tash jam pishma
qe askan se kan ngu
mua me ndan me ti
kejt bota osht mundu

e tash jam pishma
qe askan se kan ngu
dhe ne fund jam bind
qe ti sishe per muuu
dhe ne fund jam bind
qe ti sishe per muuu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)