Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Shume Qef

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Down, down with it
Put it down, put it down it
So I'm put it down,
put it down, put it down it,
put it down it...

Qka po pret ti bejbe,
smunesh mu majt ti a pe vren
Do mem pas ti afër,
edhe un nje-e-jt,
edhe un njeejt

Mos u tut me mu u afru (brrrrrr)
jo nuk ka met kafshu
E di që kishe pas qef,(pas qef)
sdi pse po pret tash,
pse po pret tash?

Ref:
so Ima Put it down it,
put it down it, put it down, down it,
put it down it, put it down it,
down it, down it, down it,
down it, down it...

Kur je afër meje
e jotja e pat se ki iden
Sonte ki pas shum fat,
ani jo veq ti, jo veq ti
ani jo veq ti

2x
Sa larg mujna me shku,
a po don ti me provu,
pak fjal edhe shum qef,
puna u nxeh tash u bo shum qef

Ref:
Put it down it,
put it down it, put it down, down it,
put it down it , put it down it...put it down it , put it down it,down it ,down it,down it,down it ,down it ..

O ka mvjen shum nxeht, pom pëlqen,
mvjen shum nxeht a pot pelqej
Se qka kom bo per ty
gjithmon ka met met en kry,
pa vrejtje, pa vrejtje

Ref:
Put it down it,
put it down it, put it down, down it,
put it down it, put it down it...
put it down it, put it down it,
down it, down it, down it,
down it, down it...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)