Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jasmina Hako - Do Te Vij Nje Dite

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa here e mendoj ne dhomen time
Nje dite,c'do t'jem
Sa deshira,endrra rreth me sillen
Jo nuk di,c'te zgjedh
Koha ecen shpejt e pa kuptuar
Cdo dite,fantazoj
Ndoshta do te pres dhe pak te rritem
Jeten time,ta jetoj

REFRENI:
Do te vij nje dite
Endrrat do ti prek
Kur neser te jem
Ajo qe une ndjej

Me veten do qesh
Per endrrat qe pash dje
Ate qe kerkon
Nje dite do ta gjesh

Oooooooooo,Nje dite do ta gjesh 2x
(E gjitha 2x)

Se endrra nje dite
Behet,ajo behet
E vertete,e vertete

Oooooooooo,nje dite do ta gjesh 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)