Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - E Shkrume

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
A mendon ti qe e gjen dikur dikon
Qe deshmon Dashni ma shume se une
Por at her per ty dot jet shum von
E kalume

Qe esht e shkrume fundi jon me ti me the
Gjithcka qe dhash per ty mbeti e harume
Zemra qe tdeshti ti fundi i le tlendume

Hej le le lej
Mos me thuaj qe kon e shkrume
Cdo sen mes neve e kalume
Qe per cdo sen je e pendume

Hej le le lej
Mos me thuaj ta gjej nje tjeter
Kur per ty e haroja veten
Kur per ty e jepja jeten

A mendon ti qe e gjen dikur dikon
Qe deshmon Dashni ma shume se une
Por at her per ty do jete shum von
E kalume

Qe esht e shkrume fundi jon me ti me the
Gjithcka qe dhash per ty mbeti e harume
Zemra qe tdeshti ti fundi i le tlendume

Hej le le lej
Mos me thuaj qe kon e shkrume
Cdo sen mes neve e kalume
Qe per cdo sen je e pendume

Hej le le lej
Mos me thuaj ta gjej nje tjeter
Kur per ty e haroja veten
Kur per ty e jepja jeten

Hej le le lej
Mos me thuaj
Hej le le lej
Kon e shkrume

2x
Hej le le lej
Mos me thuaj qe kon e shkrume
Cdo sen mes neve e kalume
Qe per cdo sen je e pendume

Heh le le lej
Mos thuaj ta gjej nje tjeter
Kur per ty e haroja veten
Kur per ty e jepja jeten
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)