Keli - Belholla

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sonte po m'dukesh extra,
kur t'pash pa fryme mbeta,
Afrohu pak me ngat,
T'fali gjithcka n'ket Nate.

(Ref)
Hajde hajde moj belholla,
Shume nice me vetllat e holla,
Hajde hajde pa ty s'bojka,
Syrin tend zemra ma dojka.

O yll m'ke ngel fiksim,
Ne zemren Syrin tim,
Cka t'dush boj n'ket Nate ,
Per ty o dukat

(Ref)
Hajde hajde moj belholla,
Shume nice me vetllat e holla,
Hajde hajde pa ty s'bojka,
Syrin tend zemra ma dojka.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)