Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emir - Më Fal

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
1: LANNEX.
EDI SJE KON MIR
ME MU E KE PAS SHTIR
T'LASH VETEM NE ERRSIR
E TE THASH LAMTUMIR
E PER TY NUK KA DJELL
SKA DIMER AS PRANVER
EDI T'MUNGON KJO ER
PER MU TI SPATE VLER

EMIR. x2
E GJITHQKA QE KI BO
PER MU NUK VLEJTI JO
E SAHER QE MKE THIRR
PER TY NUK PATA KOh

reff: emir
ME FAL EDHE NJE HER
ME FAL TI PER AT'HER
ME FAL PER DASHURIN
O MFAL TI PERGJITHQKA

EJA ME VETI ME MERR
KETU TI MOS ME LER
EJA ME VETI ME MERR
O MFAL TI PER AT'HER

TE DUA EDHE ME SHUM
TE MENDOJ EDHE NE GJUM
TANI KTHEHU TEK UN
MFAL O MFAL TI MFAL OH MFAAAL

2: emir
NUK EDI A KI ME MA FAL
A KI ME SHKU ME JETER DJAL
UN E DI MALLI KA MEM MARR
N'KRAHT E MI NUK KA ME KAN
SA GABIME UN I BANA
E TE TI U HAPKE VARRA
ASNIHER JO NUK U NDALA
UNE TI JO SI PERPARA
SA PER SONTE E DIN MIR
UN E KOM NI DESHIR
AFER MET PAS AFER MET PAS

reff: emir
ME FAL EDHE NJE HER
ME FAL TI PER AT'HER
ME FAL PER DASHURIN
O MFAL TI PERGJITHQKA

EJA ME VETI ME MERR
KETU TI MOS ME LER
EJA ME VETI ME MERR
O MFAL TI PER AT'HER

TE DUA EDHE ME SHUM
TE MENDOJ EDHE NE GJUM
TANI KTHEHU TEK UN
MFAL O MFAL TI MFAL OH MFAAAL
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)