Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pro Band & Ganimete Abazi (Ganja) - Çika E Tezës

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(Pro Band)

Ah moj qika e tezes
boma veq ni t'mir
shoqen ma te bukur
ti a po ma thirr
shoqen ma te bukur
ti a po ma thirr

(Ganja)

Jo,jo spo ta thirri
as nuk e kom njet
ti me kan i zoti
qohesh e thirr vet
tii me kan i zoti
qohesh e thirr vet

(Ref 2X)

E mira po doket
e mira po shihet
asnjeher ne jete
nafakes nuk i dihet

(Pro Band)

Ah moj qika e tezes
me zemer po t'luti
ajo shoqja jote
krejt mendjen ma lujti
ajo shoqja jote
krejt mendjen ma lujti

(Ganja)

Pse pom lutesh shum
kurr nuk um le rehat
qysh s'me ngjave
as me nje pike gjak
ooo, qysh s'me ngjave
as me nje pike gjak

(Ref 2X)

E mira po doket
e mira po shihet
asnjeher ne jete
nafakes nuk i dihet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)