Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Morina - Gangsta

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I'm thugin'(4x)

fjolla o gangsta
ky so sekret
ju jeni rrenca
shum e vertet
kur ti ke vu shnullen
un kom majt revolen
po hani mut per fjollen
ju nojftoj me sholen
(ju njoftoj me sholen)
kullera rrepera hostllera
doni luft me mu
jau bi luften te dera
se sa per femna nuk tremna
e di qa keni mrena
mshihni ju lshon zemra
se ju njeki bothve shkelma

Ref:
I'm thugin'(7x)

ej ju zogj pa pupla
runu se erdh vukla
rrini t'ngrime kuklla
kur ju shkepi shpulla
merri qeto
ju boj pashtet
mos em folt ti pa mvet
trupin token ta prek
me bo fjollen me prek
munesh me lyp
pa pidh none me gjet
po nuk munesh e smunesh
e munesh me gjet
veten tu dasht pi beles me terhjek
plumi qe shkrep
shpirtin ta njek
problem me mu me njerzt e tu
a din qka
muj mu pershendet

Ref:
I'm thugin'(7x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)