Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Fat

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Loreta Kaçka ka realizuar projektin e saj më të ri muzikor. Këngëtarja e njohur zbuloi se kënga titullohet “Fat” dhe flet për dashurinë.

“Kënga është shumë ritmike verore dhe me një tekst shumë të ndjeshëm me tematikë dashurinë”, tha Lori.

“Fat” është shkruar nga Arsim Bunjaku dhe Petro Xhori, ndërsa për muzikën është kujdesur Irkenc Hyka.

Me videoklip kënga pritet të publikohet sot rreth orës 18:00.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)