Më mbaj mend (për 1 muaj)

Castor & Kanita Suma - Champion

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[castor]
kur isha i vogel topin
gjithmon me veti
nuk e lisha pikon
dhe shuti si gometi
premtova se populli im
do te jete te sheshi
tash flamuret i qum
ne mesin e qytetit

x2

ole ole ole x3
krejt jeta ole ole ole

veq me mu jet jet
veq mu knaq me shqiponjen n'krah
na shihemi france


veq me mu jet jet
veq mu knaq flamurin n'shpin
zhumapel champion

[kanita]

vere doren pas dore
hapi gishtat
shqiponja jone
o venin e paaare

skemi samb naper lojen
e stadione
hajde ti qojm larte
gishtat e pare

ole ole ole x3
krejt jeta ole ole ole

veq me mu jet jet
veq mu knaq me shqiponjen n'krah
na shihemi france


veq me mu jet jet
veq mu knaq flamurin n'shpin
zhumapel champion
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)