Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Ahmetaj - Gabim

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa ndrrove
Sje i njejti mo,njejti mo, veten e harrove
Qka menove
Se e jotja ko mu kon
Deri nfund u mashtrove
Ti premtove qaq shum rrena
Saqe edhe vetes i besove
E tregove ftyren tonde
Ne at moment kur me tjera mkrahasove eeeej
Nuk um met sen mo
Tash nuk kena qa me bo
Se prej meje zemer
Sdite qa po doon

REF. 2X:
Ti po don mu mem pas nkontroll
Shum po don amo nuk ka me ndodh jo
Baby baby pa kontroll
Ska me ndodh mos u lodh mo

Hej playa
Se nuk ki,nuk ki ti dashni
Shko gjeje naj njo
Qe ta then ty
njo qe tpelqen ty
Ti premtove qaq shum rrena
Saqe edhe vetes i besove
E tregove ftyren tone n'at moment
Kur me tjera mkrahasove eeej
Nuk um met sen mo
Tash nuk kena qa me bo
Se prej meje zemer sdite qka po doon

REF. 2X:
Ti po don mem pas nkontroll
Shum po don amo nuk ka me ndhodh jo
Baby baby pa kontroll
Ska me ndodh mos u lodh moo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)