Aida Doçi - Para Deres Na Ka Bi Ni Rrush

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Para dere na ka bi ni rrushe oo 2X
Per vlla tonin po na lut gjithkush e oo 2X
Qikat e gjithkujna si pranojna o 2X
E kem vlla mat mirin se shemtojna oo 2X
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)