Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hamez Llapqeva - O Sa Mire Me Qika

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
X2
O sa mir sa mir me çika
Se kshu e don muzika
O sa mir sa mir me çika
Se kshu e don muzika

X2
O sa mir sa mir me çuna
Se kshu e lypka puna
O sa mir sa mir me cuna
Se kshu e lypka puna

X2
O sa mir sa mir me halla
Se kshu kallet mehalla
O sa mir sa mir me halla
Se kshu kallet mehalla

X2
O sa mir sa mir me mbesa
Se kshu kallet atmosfera
O sa mir sa mir me mbesa
Se kshu kallet atmosfera
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)