Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - E Bukur Dashuria

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Si dallgë është dashuria,Dallga shumë larg të qon
E ëmbël porsi mjalti,Lum kush e shijon

E kjo dashuria,Si zjarri që të vlon
Se shuan dot as bora,As shiu nuk mjafton

Por si Shqiponjë e malit,më bën të fluturoj
E bukur dashuria,lum kush e jetoj

Por si Shqiponjë e malit,më bën të fluturoj
E bukur dashuria,lum kush e shijoj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)