Silva Gunbardhi - Ding-Dong

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hahaha yo yo everybody representing Silva
ready for your ding dong everybody,
yo everybody, gyal... Ready!!

I lova girl, I lova girl

shpirto me ka marr malli
ishe zemer ishe
love i jetes time
shpinen pse ma ktheve
dije zemer dije
ikja ste ka hije

Ref.:
Ding Dong, zemra vetem per ty bon
Ding Dong, sa do larg ti do shkosh
don don don don, me u kthy sa nuk asht von
la la la la, pse ti zemer m'ke lan?

jo jo jo
jo jo jo
mos me harro, mos me harro
jo jo jo
jo jo jo
mos me harro, mos me harro

I lova girl, I lova girl

Shpirto ta fala zemren
e doja e doja di ti kur e doje
shkova e me lendove
pa mua mos jeto
jo mua mos me harro

Ref.:
Ding Dong, zemra vetem per ty bon
Ding Dong, sa do larg ti do shkosh
don don don don, me u kthy sa nuk asht von
la la la la, pse ti zemer m'ke lan?

jo jo jo
jo jo jo
mos me harro, mos me harro
jo jo jo
jo jo jo
mos me harro, mos me harro

Ding dong dong dong
one day I'm gonna find and turn on on
live on pitty on give me that djal
Thats what Im feeling make some noise
Im gonna love you tonight darling

jo jo jo
mos me harro, mos me harro
jo jo jo
jo jo jo
mos me harro, mos me harro
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)