Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - E Ndjen Zemra

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Un duj ty e ti duj veten
Kjo dashninpo ma nxin jeten
Kejt e din qka ban ajo
Po rrugdalje nuk po shoh x2

Ma ka ni
Ma ka ni zemra
Si ke me u kan ti e jemja
Ejvallah me be e bana
Dashnija jem per ty koft e mrama x2

Skam pa femer ma vetjnjake
Skam pa femer ma tinzake
Shum e fjalt kam ni
Dola tpash me sy te mi x2

Ma ka ni
Ma ka ni zemra
Ske me kan ti e jemja
Ejvallah me be e bana
Dashnija jem per ty koft e mrama x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)