Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Dora & Dj Geek - Ayo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[INTRO]
Hey ooh
Dhurata Dora in the place yo
Yey

[REFRENI]x2
A ayo ayo ayo
Ty po t'shoh veç ty po t'shoh
A ayo ayo ayo
We goin' up n'up
We goin' up n'up

Merri kta çelsa
Hiqmu qafe
As mos t'shkon n'men më m'thirr mo per kafe
Boll, boll, boll mo me llafe
Kom dal me çika, pa u knaq s'kena qare
Ah, ah, Dj Geek
Kënga jon p'e shtin menen me livrit
Krejt, krejt, krejt mas neve jon ka vijn
Yup, yup, yup kush jena na e dijn
Kena patika sonte kena math take
Nuk jena tu ja pa fundin ksaj nate
Bojna ça dojna neve nuk na vjen marre
U bo shum nxeht kshtu që çeli dritaret

Make your booty whine like dat
Make your booty
Make your booty whine like that
Make your booty whine like dat
Make your booty
Make your booty whine like that

Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena, hajde ti knena
Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena, hajde ti knena
Gati, gati, na, na jena
Gati na jena
Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena
Gati na jena
Yeah-yey

[REFRENI]x2
A ayo ayo ayo
Ty po t'shoh vec ty po t'shoh
A ayo ayo ayo
We goin' up n'up
We goin' up n'up

Mos rri nervoz, s'ki pse
E di qe je gati, gati, baby
E pina edhe njo, si dje
You know that I got it, got it, babe

Make your booty whine like dat
Make your booty
Make your booty whine like that
Make your booty whine like dat
Make your booty
Make your booty whine like that

Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena, hajde ti knena
Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena, hajde ti knena
Gati, gati, na, na jena
Gati na jena
Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena
Gati na jena
Yeah-yey

[REFRENI]x2
A ayo ayo ayo
Ty po t'shoh vec ty po t'shoh
A ayo ayo ayo
We goin' up n'up
We goin' up n'up
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)