Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - N' Extrem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Nurteel:]
Hajt sexy girl show me
Hajt sexy girl show me
What you got

Syt ti kom ngul si snajper
Qysh pe myt ti nuk o fer
Athu me mu kur po del
A bohet najher a bohet najher
Whine
For me gyal do the money dance
Nuk osht ideja me mu me met friends
Fucking your followers give me ya ASS
Shansat like gune e nuk t'vin ty shpesh
Shum e dyshimt ta jap e s'ta jap
Je tum qu nalt
Im all the way up
Im all the way up
Im all the way up
Im all the way up

[Meda:]
N'extrem me pelqen
A po bohesh dashnia jem
N'extrem me pelqen
Ti u bofsh nafaka jemm

[Nurteel:]
Me nejt me ty nuk um del nata
Dokesh ma sexy met pru ambullanta
Met nxo ty fatin se kan do
Edhe nese vozitin Gallardo
Je cute amo shum insante
Dush ti bon veq me shampanj
Ty veq me mu o ka t ec fati
Se te kta tjert t'pelqen veq bankomati

2x
Qka do qe vesh ti je okay
Edhe kur kesh ti je okay
Edhe kur hesht ti je okay
Keit i qon pesh ti okay

[Meda:]
N'extrem me pelqen
A po bohesh dashnia jem
N'extrem me pelqen
Ti u bofsh nafaka jem
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)