Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - Ndoshta Je Penduar

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Si t'ja bej nuk e di
rrugës endem anë e mbanë
pik në zemër më kane mbet
ato fjalë që mi ke thëne (mi ke thëne)
nuk e di ti çfarë mendon
me ty jetën unë e ndaj
përsëri ti po gabon dhe më thua
nuk kam faj (nuk kam faj)

REF: 2x
Ti ndoshta je penduar
për fjalët që mi the
unë mbase prap të dua
por jo më sikur dje
(por jo më sikur dje)

Nuk e di si ndjehesh ti
kur më sheh kur më takon
At që ti ma bëre mua
asnjëherë nuk e pranon
se pranon...
më në fund ti e kuptove
në mes nesh diçka nuk shkon
të më kthehesh përsëri
vazhdimisht ti po tenton
por është shumë vonë...

REF:4x
Ti ndoshta je penduar
për fjalët që mi the
unë mbase prap të dua
por jo më sikur dje
(por jo më sikur dje)...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)