Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - E Kisha Një Lule

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E kisha une nje lule
nga nje fare e mbjellur vet
I hidhja uje qdo nate
e puthja qdo mengjes

Aman aman

I hidhja uje qdo nate
e puthja qdo mengjes

Refreni

U rrite kjo lule
nga te puthurat e mia
u be nje vajze e bukur
e beri dashuria

Aman aman aman

u be nje vajze e bukur
e beri dashuria

II
U rrite kjo lule
nga te puthurat e mia
u be nje vajze e bukur
e beri dashuria

Refreni

E kisha une nje lule
nga nje fare e mbjellur vet

I hidhja uje qdo nate
e puthja qdo mengjes

Aman aman aman

I hidhja uje qdo nate
e puthja qdo mengjes
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)