Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gold AG - Urime Ditëlindjen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
SHUM URIME PER TY DASHNI
TI FESTON E UN VUJ PER TY
PSE ME BA SHPIRTIN ME VUJT
PER MJA KNAQ ZEMREN DIKUJT
ME KUPTU ASNJERI SKA ME MUJTT2REF
BURAKU

GOLD AG
DO FJAL ZEMER KISHA DASHT ME TI THON
EDHE PSE PE DI QE NASHTA TEPER O VON
UN SONTE VET E TI ATJE PO FESTON
EDI QE I KI NGAT KEJT GJOSAT QE I DON
TI ATYNE PLOT EUNE KTU VEQ VET
A TKUJTOHET KJO NAT SE QYSH U KON SOT 1VJET
PO E DI QE MENJEN HIQ NUK E KI ATY
KALLXOM KUSH KE DIKUR MA I LUMTUR SE TI
PO EDHE PA NDARJE JO ZOTI MOS TLASHT
SE QATY E VREN DIKON SA E KI DASHT
E MET KALLXU DREJT SONTE HIQ MIR NUK JOM
PREJ LARGU NGOJ KTO FJAL QE PO TI THOM

BURAKU
URIME DITLINDJEN ZEMRA JEM
URIME DITLINDJEN MOJ DASHNI
LOTIN NFAQE PSE PE LEN EDHE VETEN PSE PE RREN
TI NUK MUN PA MU UN SMUJ PA TY2.REF

GOLD AG
EDI QE E ZBRAZT PA MU DOKET NATA
TI I KI MENT TE UN JO TE ATO DHURATA
SKISHIM BO KEQ TASH ME KAP TELEFONIN
UN E DI QE NIHESH MIR SA HER MA NIN ZONIN
KUR JENA NDRYSHE PSE NDRYSHE PO BOHEM
PER HATER DASHNIS NESE DON EDHE PAJTOHEM
TA DU BUZEN EDHE SYNIN TA DU FLOKUN EDHE EREN
DHURATA MA E MIR O MET ARDH ME TA QEL DEREN
KALLXOM A POT DOKET E MIR KJO RRUGDALJE
ZEMRA QE TDON AJO DIN ME KERKU FALJE
URIME PREJ ZEMRES ZEMER KET DIT QE LINDE
ME FJALT MAT MIRA TA UROJ KET DITLINDJE

BURAKU
URIME DITLINDJEN ZEMRA JEM
URIME DITLINDJEN MOJ DASHNI
LOTIN NFAQE PSE PE LEN
EDHE VETEN PSE PE RREN
TI NUK MUN PA MU UN SMUJ PA TY 3.REF
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)