Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhemi Nokshiqi Muzai - Love U

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
IM THINKING OF YOU
IN MY SLEEPINESS TONIGHT
WHEN I SAY I LOVE YOU
PLEASE BE BY MY SIDE

BABY CAN YOU FEEL ME
WHEN I'M LOOKING IN YOUR EYES
IN MEMORY OF YOUR SONG
I GIVE MY LOVE TONIGHT

I LOVE YOU, I LOVE YOU, I LOVE YOU
WITH ALL MY HEART
FOREVER FOREVER TOGETHER
AND NEVER TO PART
I LOVE JOU,I LOVE JOU, I LOVE JOU
WITH ALL MY HEART..
FOREVER TOGETHER FOREVER TOGETHER
AND NEVER TO PART..

MY LOVE ITS SO DEEP
MY LOVE ITS SO TRUE
IT WILL NEVER FADE
DO YOU LOVE ME TO

BABY CAN YOU FEEL ME
WHEN I'M LOOKING IN YOUR EYES
IN MEMORY OF YOUR SONG
I GIVE MY LOVE TONIGHT

I LOVE YOU, I LOVE YOU, I LOVE YOU
WITH ALL MY HEART
FOREVER FOREVER TOGETHER
AND NEVER TO PART

I LOVE U, I LOVE U, I LOVE U
WITH ALL MY HEART
FOREVER FOREVER TOGETHER
AND NEVER TO PART.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)