Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stealth - Never Late

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Refrain Stealth :
Never late muhabeti lek yeah im never late
Make dat money fly high everyday
I been chasin money man i paperchase
HB the wave, we aint the same, i got that flame
Nuk i boj dy hapa if i dont get paid
Make dat money fly high everyday

Vinz :
Per pun my shqipez jan ready
Tu leviz nrrug dat money we get it
Tu leviz gur e rritem nivelin
Tash si furr vet buket i pjekim
Since we was yutes na ka motivu leki
Sdu me ba zhurm po my shqipez si prekin
Kta nuk dojn luft smun e mbajn nxetin
Dojn me qit pushk jasht rrugve i hekim
Jena young shqipe jena jasht lige
Hala neper rrug tu rreziku vite
Still on the road with the same shqipez
Rollin with bro smoking jeshile
Syt i kam kuq smoking dat kush
Tu leviz hot sikur mos mem pa kush
Free bro bro and bro prej nburg
Still make doe on road they good

Refrain Stealth :
Never late muhabeti lek yeah im never late
Make dat money fly high everyday
I been chasin money man i paperchase
HB the wave, we aint the same, i got that flame
Nuk i boj dy hapa if i dont get paid
Make dat money fly high everyday

Stealth :
Muhabeti lek kurr nuk jam von
Give me dat coke
Nuk i boj dy hapa if the money dont fall
Money reload
Never late get your money up never hate
Tu lujt me kto numra man i calculate
HB the name you know the face

(2x) :
Everybody evrybody mad insane
All my dargiz all my dargiz make it rain
Shqipet tan e din na jena per ket jet
Gazin kena shtyp and we do change the lanes

Refrain Stealth :
Never late muhabeti lek yeah im never late
Make dat money fly high everyday
I been chasin money man i paperchase
HB the wave, we aint the same, i got that flame
Nuk i boj dy hapa if i dont get paid
Make dat money fly high everyday
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)