Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Zhegu - Bashke Me Femijet

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shpesh here te djelave
bashke me femijet e mi
dal e sodis me ta qytetin tim
I perkedhel e floket ju lemoj
bashke me ta kendoj

Sa here nga puna dal
e kthehem ne shtepi
tek lozin bashke me shoke femijet takoj
Dhe ndjej gezim ndjej zemren qe me rreh
kur i perqafoj

Bashke me femijet ndjehem une i gezuar
njerzit qytetin bashke me ta pershendes
Eshte vendi yne jane rruget tona
qe me djerse i kemi ngritur vet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)