Më mbaj mend (për 1 muaj)

Natti Daja - Për Lumturinë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Se di a t'ka marr malli me m'pa
Se di a xhelozon per mu ala
Me mungon dashnia jote
Prania jote
Kur e kujtoj po mvjen me qa
...
Nje gote do pi per lumturine tende
Sot do festoj per tenden dashni
Ne vendin tend nuk hyri njeri tjeter
Ne vendin tim ndodhet ai
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)