Më mbaj mend (për 1 muaj)

Neki Emra - Papritmas

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Papritmas para syve te mi!
Papritmas para deres shtepise!
U riktheve ne jeten time
Oh sa kam frike!

Ti me pyet si jam
Nga frika te genjeva!
Te thash …. NUK TE DU ME TY
Te thash…. T’KAM HARRUAR TY!

Mbetem pa fryme ne te dy
Vetem lotet na rjedhen neper fytyre
Na u dridhen duart, na u dridhen buzet,Isha i ftoht si akulli..
Pa dashje te rash ne gjunje!
U dorezova te rash ne gjunje! (heren e dyte)

Aq Papritmas, ooo sa Papritur
U riktheve ne jeten time,
Te genjeva sonte PO, se kisha frike mos po te humb perseri!
Ah kam frike … mos t’gaboj perseri!!!
O kam frike mos po ik sonte papritmas ti!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)