Më mbaj mend (për 1 muaj)

Action Bronson - City Boy Blues

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Verse 1 - Action Bronson (Chauncey Sherod):]
On this dark old road, tryna find my way
I'm sick and I'm tired of games people play
(Singing I'm tired of games people play)
No 808, I'm barely standing
That ain't for dealing, that girl in your hand (girl in your hand)
Now I got no soul, it was taken a long time ago
(It was taken a long time ago)
I've given my life to a stranger, that sleeps by my side at night
Look in her eyes, I see danger, and man is this shinning bright

[Bridge - Action Bronson:]
She won't think twice, to hurt me
She won't think twice, to hurt me
She won't think twice
She won't think twice

[Hook - Action Bronson:]
She only wants money my money
She only wants money my money
She only wants money from me, love from somebody else
She only wants money from me, love from somebody else

[Reprise - Action Bronson (Chauncey Sherod):]
On this dark old road, tryna find my way
I'm singing, I'm tired of games people play
(Singing I'm tired of games people play)
No 808, I'm barely standing
That ain't for dealing that girl in your hand (girl in your hand)
Now I got no soul, it was taken a long time ago
(It was taken a long time ago)
I've given my life to a stranger, that sleeps by my side at night
Look in her eyes, I see danger, and man is this shinning bright

[Bridge - Action Bronson:]
She won't think twice, to hurt me
She won't think twice, to hurt me
She won't think twice
She won't think twice

[Hook - Action Bronson:]
She only wants money my money
She only wants money my money
She only wants money from me, love from somebody else
She only wants money from me, love from somebody else
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)