Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daris - MaryJane

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
refren :

so nxhep ku met?
maryjane
so nxhep ku met?
sun pe gjej

ama na jena nkit qytet qykja kurr nuk tlen vet everyday
edhe nese nuk ki shkreps kan mu munu me ta dhez me ta pej

repture 1 :

lambo
lambo dors
me ni kyqje ndor tu bo poz

tu pi jin and juice
nqytet tu bo cruise
ra gaca nblluz
met osja nbuz

me ni dhip whip whip
jena ngjip shum trip
une jom pak fat
ama sot jom bo fit

e kto sene qe pi pina nuk e dina qa po ndodh jena deh
sot na skena punu i vetmi sen qe e ke bo kena njeh

refren :

so nxhep ku met?
maryjane
so nxhep ku met?
sun pe gjej

ama na jena nkit qytet qykja kurr nuk tlen vet everyday
edhe nese nuk ki shkreps kan mu munu me ta dhez me ta pej

repture 2 :

jena me do dosta nuk e dina pse jena tu kesh
naten un po shymna se kejt dita dita o ka mshkon tu dhez

e kjo koka koka koka koka koka o ka mbjen kres
e ky weedi weedi weedi weedi weedi syt o ka mi mshel
po du buk po du buk po du buk jom unt du me dek

refren :

so nxhep ku met?
maryjane
so nxhep ku met?
sun pe gjej

ama na jena nkit qytet qykja kurr nuk tlen vet everyday
edhe nese nuk ki shkreps kan mu munu me ta dhez me ta pej
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)