Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Ma Ke Synin

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ma ke synin si filgjan
Edhe vetllen si gajtan

A e din qe luj per ty
Ti kam ngul une ata sy,
ata syt e tu te zi
me dashni, me dashni
krejt zemren ty ta ha,
pa ty sdi qka me ba,
ekxtrem un kam dashni
per ty, per ty

REF.:
Ma ke synin si filgjan
edhe vetllen si gajtan
hajde hajde syno oj zi
lumi un per ty
Ma ke synin si filgjan
edhe vetllen si gajtan
hajde hajde syno oj zi
vdeksha un per ty

Gabimisht me m'than qe m'don
seriozisht zemra pranon
Hajt gabo per hater tem
shpirti jem, shpirti jem
Si filgjan synin ma ki
si gajtan vetllat permi
a u djegsha un per ty
per ty, per ty

REF.:
Ma ke synin si filgjan
edhe vetllen si gajtan
hajde hajde syno oj zi
lumi un per ty
Ma ke synin si filgjan
edhe vetllen si gajtan
hajde hajde syno oj zi
vdeksha un per ty
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)