Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daris - Tokyo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Refren:
jom un me ni dhip kriminela jena dyt
jom un me ni dhip jom tu pi raki me fyt
se ajo shum e bukur sikur tokyo
sexy gyal sikur tokyo
gangsta gyal sikur tokyo
la casa de papel thirre tokyo

e iqi e paguhna thirrem zhigolo
e maj si violin, paganini nicolo
kur o puna per green, thirrem picolo
e ka shijen e mir e pi si barolo

kush o qikjo vasha kush o qikjo vasha
nuk e njoh po po rri me to si ballo me maska
qyrja ti permasin, edhe qyrja ti permasat
po qelet shampanja me to kur po jom te vaska

me barbiken tu bo barbeque
ajo rrin ton diten tu pi bar me mu
parlevu france romantikun tu ja lujt
du me msu frangjishten veq me shti mu dashuru

refren:
jom un me ni dhip kriminela jena dyt
jom un me ni dhip jom tu pi raki me fyt
se ajo shum e bukur sikur tokyo
sexy gyal sikur tokyo
gangsta gyal sikur tokyo
la casa de papel thirre tokyo

mi casa es su casa
viva la raza
pse pe prish ti ftyren baby
ke te pasa?

merre dheze kyqjen e po dalim te terrasa
jena veq 3, un e ti edhe gaca,

e ti parameno
s'jon as bara me koh
e ti parameno jena para me koh
ti parameno

a e din ti ca mujm me bo
a e din ti ku mujm me kon
ti parameno
veq un e ti tu e shetit kejt ni bot

le te vjedhin le te vjedhin une thom bella bella
jena midis vere po bjen bor si nkershendella
kena pi shum une jo sun po kendellna
bonnie edhe clyde jena kriminela

refren:
jom un me ni dhip kriminela jena dyt
jom un me ni dhip jom tu pi raki me fyt
se ajo shum e bukur sikur tokyo
sexy gyal sikur tokyo
gangsta gyal sikur tokyo
la casa de papel thirre tokyo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)