Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stealth - Kodak

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pse t'mendoj dy her kur e bojna me t'paren
Kjo nuk o loj nuk e presim finalen
Vina ta japim medaljen mun para syve
Ta shprazim se shqipet nuk dun arsye

Ju po luni rrole
All my shqipez on it
Ziron rrasen mrena se e kapen me pistole
Free my shqipe Gucci se jeta nper korridore
Ilirit ja heken lirin doli jasht kontrolle

All my f**king brudas jan gati per tragjedi
Xhama tzi tvina para hoodi kur se pret RIP
How can pussy shqipez hate on real G's
Lord please let this bi**hes know im about to roll deep

Bojna ma shum shkrepje se kodak
All my broz jan tveshun black
All my shqipez mbi 100 se kamen na e mbajna ngaz
Makina e vjedhme nuk ma ndin per daj permas, daj permas
Helikopteri siper tu dhan info me na kap, me na kap
Se kto shqipe never lock
Se kto shqipe i njef rruga neper hood way before rap

Refrain :
E vetmja gjo qe njeki eshte leki
Nrrugt e qytetit tu bo lidhje
Gazin kur e shkeli kamen nuk e heki
Rrina tu bo milje
Deri npiken e fundit i rrezikoj tana senet per familjen
Do ja qesim fundin bashk me grupin per kto shqipe nuk ka ligje

Mundohen me na kap po kto shqipe nuk kapen
Gishtin e mesit gjykates na jena fmi t97's
Sje kan nket situat kur je midis autostrade
Dhe mrapa makina daje dhe gomat digjen prej flake

Shkoni rrini ul klipi full ju djegim si furr
Shoki jeni tbut ku ka rrug nuk jeni tsigurt
Pse po marrin vrull i bojna Pikaso nmur
I bojna kto pidhasome me kuptu
Se kto shqipe kan skadu
Se kto shqipe si njeh bota dhe se din a kan jetu
Kto talenta edhe rrimat kan vazhdu me naj kopju
Marri armen vesh dorezat dhe skam koh me bisedu
Shikoj lajmet dhe gazetat i thash shokut jan tranu
Kto portale neper bot jan bo bashk tu na sulmu
99 probleme nkok por asnjona sosht per kurv
All my brudaz kriminela per at pun jau lidhin durt

Refrain :
E vetmja gjo qe njeki eshte leki
Nrrugt e qytetit tu bo lidhje
Gazin kur e shkeli kamen nuk e heki
Rrina tu bo milje
Deri npiken e fundit i rrezikoj tana senet per familjen
Do ja qesim fundin bashk me grupin per kto shqipe nuk ka ligje
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)