Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eleni Foureira - Maria

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(Verse)
He was mine
Now he's hers
And I'm hiding all the ways that it hurts
I can see why he sees se selo

(Pre-Chorus)
When they see her walking in they are filled with desire
Men throw the money buying her Balenciaga's
Everybody watching wants a piece of that fire
Fuego, fuego, fuego

(Chorus)
Maria
He only sees Maria
He don't wanna
I wish I could be Maria (x2)

(Verse)
She is thief

He is fighting for beauty, skin-deep
Jealously cut in deep
No she doesn't know what he means to me

(Pre-Chorus)
When they see her walking in they are filled with desire
Men throw the money buying her Balenciaga's
Everybody watching wants a piece of that fire
Fuego, fuego, fuego

(Chorus)
Maria
He only sees Maria
He don't wanna
I wish I could be Maria (x4)

Maria
Maria
Maria
Maria
Mariaaa
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)