Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ibrahim Kasami - Thirrem Zemer

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ne tan boten kam kerku
Nje qik gjeta per mu
Syt e tu kur i shikova
Menjeher u dashurova

REF.:
Thirem Thirem zemer
E vetmja femer
Ti ne zemren time
Moj princesh princesha ime

Te dua loqk pa mas
Per mua je ilaq
Te Shikoj n'sy e te Thom
Te dua pergjithmon

REF.:
Thirem Thirem zemer
E vetmja femer
Ti ne zemren time
Moj princesh princesha ime
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)