Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luana Vjollca - Yalla Habibi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
FAYDEE:
Habibi Ya
Can't deny the way I feel
I just can't stop
Seven days of the week
I can't sleep
I'm so deep lost in your love

LUANA:
Bayb, pse ti rrin
Kur e din
Zemren kujt don me i'a fal
Du me nejt cdo dite
Pa limit
Habibi du du du du du

FAYDEE:
Yalla Yalla Yalla Ya Habibi
Tuwl an ha luba sublak tuwfiqi
Yalla Yalla Yalla Ya habibi
Allah Allah Yeah

LUANA:
Yalla Yalla Yalla Ya Habibi
S'munem me t'harru
Vec ty po t'lypi
Yalla Yalla Yalla Ya Habibi
Allah Allah Yeah

FAYDEE:
I can be
What you need
I can see in your eyes
Girl you know what I like
You're my type
You can take it how you want

LUANA:
Ty une po t'lypi
Tregom ka je
Ka je, ka je, ka je?
Leje ti tjetren
Te une hajde
Hajde, hajde, hajde

FAYDEE:
Yalla Yalla Yalla Ya Habibi
Tuwl an ha luba sublak tuwfiqi
Yalla Yalla Yalla Ya habibi
Allah Allah Yeah

LUANA:
Yalla Yalla Yalla Ya Habibi
S'munem me t'harru
Vec ty po t'lypi
Yalla Yalla Yalla Ya Habibi
Allah Allah Yeah
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)